Всесезонна шина Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 R 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Kleber 215/65R16C TRANSPRO 4S 109/107 T - opony dostawcze 305518 | 549 zł |
Kleber Transpro 4S (215/65 R16 109/107T) 305518 | 624 zł |
Kleber Transpro 4S ( 215/65 R16C 109/107T ) | 636 zł |
Kleber Transpro 4S ( 215/65 R16C 109/107T ) 305518 | 629 zł |
Opona wielosezonowa KLEBER TRANSPRO 4S 215/65R16 109/107T | 536 zł |
Модификації Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T
Ціни на Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109R | від 577 zł | 3 пропозиції | ||
Kleber Transpro 4S 215/65 R16C 109T | від 536 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →