Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 245/45 R18 100V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 245/45 R18 100V TOP-5niski poziom hałasu |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 245/45 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Krisalp HP 3 ( 245/45 R18 100V XL ) 212586 | 764 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (245/45 R18 100V) 212586 | 797 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 245/45 R18 100V XL ) | 773 zł |
Kleber KRISALP HP3 245/45R18 100V | 613 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →