Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Winter SottoZero 3 (245/45 R18 100V) 2479700 | 904 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 245/45 R18 100V XL *, MO ) | 865 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 245/45 R18 100V XL *, MO ) 2479700 | 853 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 96V Seal | від 909 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100H BMW/Mini | від 925 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V | від 853 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 245/45 R18 100V Run Flat | від 864 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →