Opona letnia Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer UHP (225/45 R17 94W) 895882 | 432 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 94W XL ) 895882 | 442 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 94W XL ) | 442 zł |
Opona Kleber 225/45R17 DYNAXER UHP XL FR 94W - opony letnie 895882 | 357 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W
Ceny na Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91W | od 397 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y | od 321 zł | 5 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V | od 426 zł | 3 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W | od 357 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94Y | od 359 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →