Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 (215/60 R16 95H) 760389 | 479 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/60 R16 95H ) 760389 | 479 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 215/60 R16 95H ) | 485 zł |
Opona Kleber 215/60R16 DYNAXER HP4 95 H - opony letnie 760389 | 464 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95H
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95H | od 464 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 95V | od 476 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 99H | od 545 zł | 3 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 215/60 R16 99V | od 531 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →