Mikser planetarny KitchenAid 5KSM175PSECA bordowy
Zdjęcia 91 |
KitchenAid 5KSM175PSECA bordowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KSM175PSECA bordowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kitchenaid 5KSM175PSECA Artisan Robot Kuchenny Stal Nierdzewna 300 W L Cze | 3 249 zł |
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECA Czerwony Karmelek | 2 750 zł |
KitchenAid Artisan 5KSM175PSECA Czerwony Karmelek | 2 736 zł |
KITCHENAID Robot kuchenny 5KSM175PSECA Artisan Czerwony Karmelek 541318420 | 3 990 zł |
Mikser Artisan 5 Candy Apple 4,8 l KitchenAid (5KSM175PSECA) --- OFICJALNY | 3 999 zł |
Robot kuchenny KITCHENAID Artisan 5KSM175PSECA czerwony | 2 965 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego KitchenAid 5KSM175PSECA:
- Bryzgoszczelna pokrywa z otworem do dodawania składników
Modyfikacje KitchenAid 5KSM175PSECA
Ceny na KitchenAid 5KSM175PSECA |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KSM175PSEAC beżowy | od 2 600 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEFL beżowy | od 2 600 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEWH biały | od 3 399 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSECA bordowy | od 2 736 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEBK czarny | od 3 999 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEOB czarny | od 2 736 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEER czerwony | od 2 659 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEIB granatowy | od 3 999 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEVB granatowy | od 2 703 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSESP różowy | od 3 425 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSM175PSEDR różowy | od 2 754 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSECU srebrny | od 2 614 zł | 7 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMS szary | od 2 665 zł | 6 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEIC turkusowy | od 2 779 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMA zielony | od 2 478 zł | 7 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEPT zielony | od 3 399 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSECZ złoty | od 2 714 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSM175PSEMY żółty | od 4 979 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →