Walizka Kipling Youri Spin L
Zdjęcia 7 |
Kipling Youri Spin L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kipling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kipling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kipling Youri Spin L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kipling Uniseks NEW YOURI SPIN L Piórnik Czarny Noir One size KI7930P39 | 915 zł |
Kipling Basic New Youri Spin 4 kółka Walizka L 76 cm black noir - Mężczyźn | 1 115 zł |
Kipling Basic New Youri Spin 4 kółka Walizka L 76 cm blue bleu 2 - Damy,Mę | 819 zł |
Modyfikacje Kipling Youri Spin
Ceny na Kipling Youri Spin |
---|---|---|---|---|
Kipling Youri Spin S | od 584 zł | 3 oferty | ||
Kipling Youri Spin M | od 756 zł | 3 oferty | ||
Kipling Youri Spin L | od 819 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →