Ceny na walizkę Kipling Youri Spin S
Zdjęcia 5 | od 584 do 650 zł Rodzaj: walizka; Pojemność (l): 33; Wymiary (mm): 550x350x230; Waga (kg): 3; Kieszeni zewnętrznych (szt.): 2; Kieszeni wewnętrznych (szt.): 2; Kółek (szt.): 4; Materiał obudowy: tkanina; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kipling Uniseks NEW YOURI SPIN S Piórnik Zielony mech One size KI750488D | 584 zł |
Kipling Basic New Youri Spin 4 kółka Walizka kabinowy S 56 cm black noir - | 650 zł |
Kipling Basic Plus New Youri Spin 4 kółka Walizka kabinowy S 56 cm signatu | 636 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!