Wózek Kikka Boo Ugo 3 in 1
Zdjęcia 81 |
Kikka Boo Ugo 3 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 3 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:57 cm
Waga po złożeniu:8.35 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Kikka Boo Ugo 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KikkaBoo wózek dziecięcy 3 w 1 UGO wózek dziecięcy do 15 kg od urodzenia f | 2 149 zł |
kikka boo - 3-częściowy wózek Ugo Mint Melange 3801001011449 | 2 149 zł |
kikka boo - Wózek dziecięcy 3-częściowy Ugo Jasnoszary Melange 38010010114 | 2 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →