Kickboard KidWell Uno
Zdjęcia 11 |
KidWell Uno |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KidWell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KidWell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KidWell Uno
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Kidwell Uno City DZI-ZPOJ-KDWL-0004 | 100 zł |
Kidwell Hulajnoga balansowa UNO gray kidwell | 105 zł |
HULAJNOGA TRÓJKOŁOWA DLA DZIEWCZYNKI KIDWELL UNO HAPPY | 113 zł |
Hulajnoga Kidwell Uno Różowa | 99 zł |
Hulajnoga balansowa trójkołowa Uno blue | 106 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →