Kickboard Nils Fun HLB001
Zdjęcia 11 |
Nils Fun HLB001 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nils Fun HLB001
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HLB001 TURQUOISE HULAJNOGA DZIECIĘCA NILS FUN 16-51-069 | 109 zł |
Hulajnoga dziecięca NILS FUN HLB01 różowa | 117 zł |
Hulajnoga NILS Fun HLB01 Różowy (16-51-068) | 96 zł |
NILS eXtreme Hulajnoga dziecięca NILS FUN HLB01 różowa | 112 zł |
Hulajnoga LED dziecięca Nils Fun HLB001 - różowa | 95 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →