Klawiatura
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Red Switch
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Red Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keychron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keychron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame
Ceny na Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame |
---|---|---|---|---|
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Blue Switch | od 489 zł | 1 oferta | ||
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Brown Switch | od 659 zł | 3 oferty | ||
Keychron K6 Pro RGB Backlit Aluminium Frame Red Switch | od 600 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →