Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Red Switch
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Red Switch Gateron Brown (Tactile)Gateron Red (Linear) |
|
Ultracienka klawiatura z niezawodnymi przyciskami mechanicznymi, prezentowana na rynku przez popularną markę Keychron i pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Wysokość klawiatury nie przekracza 22 mm. Jest to model bezprzewodowy z łącznością Bluetooth 5.1. W urządzeniu zastosowano wbudowany mikroprocesor ARM Cortex-M432, który zapewnia możliwość programowania przycisków.
Potężne narzędzie QMK/VIA służy do tworzenia makropoleceń i ponownego przypisywania klawiszy. Klawiatura mechaniczna Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Red Switch ma dobry potencjał do grania. Rzeczywiście, w trybie połączenia przewodowego częstotliwość odpytywania sięga 1000 Hz. Nasadki klawiszy oparte są na profilu LSA. Przyciski te mają zmniejszoną o 31% wysokość i zaokrąglone rogi.
Podwójnie formowany PBT gwarantuje praktycznie nieograniczoną żywotność klucza. Klawiatura zasilana jest z wbudowanego akumulatora o pojemności 1550 mAh. Urządzenie wejściowe może pracować bez przerwy przez około 130 godzin. Jeśli włączysz podświetlenie, żywotność baterii zostanie zmniejszona do 68 godzin. Przełączniki mają niskoprofilową konstrukcję. Wysokość przełącznika została zmniejszona do 12,2 mm, pełny skok wynosi 33 mm, a skok do punktu aktywacji wynosi 1,7 mm. Układ zawiera ulepszone stabilizatory dla dużych przycisków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keychron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keychron.
Kup Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Red Switch
Key K3Pro 75 Low RGB Key Red H K3P-H1-DE | 680 zł |
Klawiatura KEYCHRON K3P-H1 Gateron Red QMK | 560 zł |
Keychron K3 Pro Qmk/Via Bezprzewodowa Klawiatura Mechaniczna, Rgb, Red Gat | 659 zł |
Modyfikacje Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS)
Ceny na Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) |
---|---|---|---|---|
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Brown Switch | od 549 zł | 5 oferty | ||
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Red Switch | od 560 zł | 6 oferty |