Prezenter
Kensington Presenter Expert Green Laser (K72426EU)
Zdjęcia 14 |
Kensington Presenter Expert Green Laser 2020 rok |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Presenter Expert Green Laser
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington Prezenter Expert z zielonym laserem i kursorem UWKENR0PE000002 | 317 zł |
Kensington Kensington Prezenter bezprzewodowy Expert z zielonym wskaźnikie | 342 zł |
Pilot KENSINGTON K72426EU | 378 zł |
Kensington Prezenter Expert z zielonym laserem i kursorem 96496 | 317 zł |
Kensington Pilot do prezentacji Kensington Expert z zielonym wskaźnikiem l | 369 zł |
Pilot do prezentacji KENSINGTON K72426EU | 352 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →