Prezenter
Kensington Presenter Expert Red Laser (K72425EU)
Zdjęcia 16 |
Kensington Presenter Expert Red Laser 2022 rok |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Presenter Expert Red Laser
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prezenter KENSINGTON Presenter Expert K72425EU | 270 zł |
Kensington Pilot Presenter Expert | 188 zł |
Kensington Pilot do prezentacji Kensington Expert z czerwonym wskaźnikiem | 232 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →