Powerbank Karl Lagerfeld MagSafe 3000 (KLPBMSOIBK)
Zdjęcia 4 |
Karl Lagerfeld MagSafe 3000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karl Lagerfeld 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karl Lagerfeld.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karl Lagerfeld MagSafe 3000
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karl Lagerfeld Powerbank indukcyjny KLPBMSOIBK 3000 mAh 3666339000820 | 163 zł |
Karl Lagerfeld Powerbank indukcyjny Magsafe KLPBMSOIBK 3000mAh AZKLAUAPKF0 | 161 zł |
Karl Lagerfeld Powerbank indukcyjny Magsafe KLPBMSOIBK 3000mAh AK-MOB-LAG- | 209 zł |
Powerbank indukcyjny KARL LAGERFELD MagSafe 3000mAh 5W Czarny | 170 zł |
Karl Lagerfeld Powerbank indukcyjny Magsafe KLPBMSOIBK 3000mAh 67781 | 169 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →