Pompa powierzchniowa Karcher BP 2 Garden
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Karcher BP 2 Garden odśrodkowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher BP 2 Garden
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pompa ogrodowa Kärcher BP 2 Garden 1.645-350.0 | 430 zł |
Pompa, KARCHER BP 2 Garden, 1.645-350.0 | 489 zł |
Pompa do wody KARCHER BP 2 Garden 1.645-350.0 elektryczna | 430 zł |
Pompa ogrodowa Karcher BP 2 Garden 1.645-350.0 | 465 zł |
Karcher Pompa ogrodowa bp 2 garden *eu | 613 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Karcher BP 2 Garden
Ceny na Karcher BP 2 Garden |
---|---|---|---|---|
Karcher BP 2 Garden | od 430 zł | 8 oferty | ||
Karcher BP 3 Garden | od 430 zł | 11 oferty | ||
Karcher BP 4 Garden | od 655 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →