Nóż kuchenny KAI Wasabi Black 6721D
KAI Wasabi Black 6721D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KAI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KAI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KAI Wasabi Black 6721D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KAI KAI Wasabi Black Deba 21,0cm | 349 zł |
KAI Kai Wasabi Black deba 21 cm | 419 zł |
Nóż Deba KAI Wasabi Black, 21 cm | 349 zł |
Kai Wasabi Black Deba 21 Cm Knife Czarny,Posrebrzany | 310 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości noża kuchennego KAI Wasabi Black 6721D:
- Długość uchwytu: 12.6 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →