Rolki K2 VO2 S 100 X Boa
Zdjęcia 6 |
K2 VO2 S 100 X Boa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 VO2 S 100 X Boa
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K2 Skate Vo2 S 100 X Boa Inline Skates Czarny EU 42 1/2 30G0142.1.1.095 | 1 329 zł |
Rolki męskie K2 Vo2 S 100X Boa black/yellow/blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 1 299 zł |
K2 VO2 S 100 X BOA 2023 | 1 899 zł |
K2 Skate Vo2 S 100 X Boa Inline Skates Czarny EU 44 30G0142.1.1.105 | 1 329 zł |
K2 Skate Vo2 S 100 X Boa Inline Skates Czarny EU 44 1/2 30G0142.1.1.110 | 1 329 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →