Роликові ковзани K2 Trio 110 2023
Відео 1Фото 6 |
K2 Trio 110 2023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K2 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Trio 110 2023
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki K2 TRIO 110 2023 | 1 599 zł |
K2 Skate Trio 110 Inline Skates Czarny EU 38 30F0133.1.1.060 | 1 149 zł |
Rolki K2 TRIO 110 2023 | 1 599 zł |
K2 Skate Trio 110 Inline Skates Czarny EU 39 1/2 30F0133.1.1.070 | 1 149 zł |
K2 Skate Trio 110 Inline Skates Czarny EU 40 30F0133.1.1.075 | 1 149 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →