Роликові ковзани K2 Kinetic 80 Pro
Фото 4 |
K2 Kinetic 80 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити K2 Kinetic 80 Pro
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki męskie K2 Kinetic 80 44.5 | 480 zł |
Rolki męskie K2 Kinetic 80 Pro XT 44 | 480 zł |
K2, Rolki damskie Kinetic 80 PRO XT, Czarno-Fioletowy, rozm. 36,5 | 480 zł |
Rolki męskie K2 Kinetic 80 Pro XT | 480 zł |
Rolki męskie K2 Kinetic 80 | 480 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →