Karm dla psów Josera JosiDog Junior Sensitive 4.5 kg
Josera JosiDog Junior Sensitive 4.5 kg |
|
Kompletna karma dla dorastających psów z wrażliwym układem pokarmowym.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera JosiDog Junior Sensitive 4.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JosiDog Junior Sensitive 5 x 900 g karma dla szczeniaków Premium sucha kar | 94 zł |
Josera JOSERA JosiDog Junior Sensitive 5x900g | 79 zł |
JOSERA JosiDog Junior Sensitive 5x900gPełnopocjowa, sucha karma dla szczeniąt od 8 tygodnia życia. Polecana tym z wrażliwym układem pokarmowym.Form Fera.plZłóż skargę | 79 zł |
JosiDog Junior Sensitive - 5 x 900 gSzukasz smacznej, wysokiej jakości suchej karmy dla swojego wrażliwego na pokarm młodego psa? Kupując karmę JosiDog Junior Se... więcejnsitive ze smacznym drobiem, dokonujesz świadomego wyboru. Wiele szczeniąt wykazuje nietolerancje na karmę suchą, co może prowadzić do problemów trawiennych, reakcji alergicznych i tym podobnych. W naszej karmie receptura została specjalnie dostosowana do tak wrażliwych potrzeb. Dokładnie wyważony stosunek wapnia do fosforu zapewnia dobrą tolerancję. Dobra sucha karma z Odenwald dostarcza potrzebnej energii, która wspiera umiarkowane tempo wzrostu, a tym samym normalną strukturę kości. JosiDog Junior Sensitive jest również wolny od zbędnych i sztucznych dodatków, więc z pewnością będzie dobry dla Twojego wrażliwego malucha! JosiDog Junior Sensitive w skrócie: Kompletna sucha karma dla wrażliwych młodych psów od 8 tygodnia życia. Skorygowana zawartość energii: wspiera odpowiedni wzrost. Specjalnie zrównoważony stosunek wapnia do fosforu: wapń jest potrzebny do utrzymania prawidłowych kości. Bardzo wysoka zawartość białka zwierzęcego: 81% białka ogólnego, wysokiej jakości białko drobiowe. Prebiotyk inulina: może wspierać naturalną florę jelitową. Z tauryną: ważny aminokwas, może przyczyniać się do prawidłowej pracy serca. Glukozaminoglik Zooplus.plZłóż skargę | 80 zł |
JosiDog Junior Sensitive 5 x 900 gJosiDog Junior Sensitive to karma dla szczeniąt o wrażliwym żołądku, od 8. tygodnia. Oficjalny partner Josera Josera.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
Seria Josera JosiDogPorównaj w tabeli →
od 95 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcz, buraki, łosoś, proteiny, małże, cykoria, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 145 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 18 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 65 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 12 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 77 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (dziczyzna 4%), zboża, ryby i przetwory rybne, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla ciężarnych, dla karmiących, do karmienia szczeniąt, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 79 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 4%), płatki, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, klasa: premium
od 74 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
Modyfikacje Josera JosiDog Junior Sensitive
Ceny na Josera JosiDog Junior Sensitive |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Junior Sensitive 0.9 kg | od 12 zł | 6 oferty | ||
Josera JosiDog Junior Sensitive 2.7 kg | od 37 zł | 4 oferty | ||
Josera JosiDog Junior Sensitive 4.5 kg | od 79 zł | 5 oferty | ||
Josera JosiDog Junior Sensitive 15 kg | od 149 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 250 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, niski indeks glikemiczny, v sostave: łosoś, śledź, sandacz, szczupak, sieja, flądra, groszek, warzywa, klasa: holistyczna
od 105 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na serce, na kości, v sostave: łosoś, kaczka, drób, ryż, łuski babki, klasa: super premium
od 188 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso i przetwory mięsne, zboża, jaja, ryż, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 115 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: dziczyzna, mączka jagnięca, ciecierzyca, groch, soczewica, masło, aromat, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 98 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium