Statyw Joby GripTight PRO Video GP Stand
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Joby GripTight PRO Video GP Stand |
|
Zaprojektowany do filmowania lub przesyłania strumieniowego wideo ze smartfona.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joby 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joby.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joby GripTight PRO Video GP Stand
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Joby JB01501-BWW GripTight PRO GP statyw video głowica wideo z funkcją obr | 276 zł |
Statyw Joby GripTight PRO Back (JB01501-BWW) | 239 zł |
Statyw JOBY Gorillapod Griptight Pro | 259 zł |
Joby Griptight Pro Video Gp Stand Tripod Czarny | 189 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →