System audio JBL Horizon 2
Wideo 18Zdjęcia 19 |
W 2021 roku JBL zaktualizował popularny inteligentny głośnik Horizon do drugiej wersji. Podobnie jak jego poprzednik, Horizon 2 jest przeznaczony do użytku domowego. Model stał się jeszcze bardziej kompaktowy, otrzymał zaktualizowany moduł Bluetooth 4.2, a zamiast ukrytego prostokątnego klawisza sterującego duży okrągły i bardzo wygodny. Poza tym to wciąż ten sam wygodny głośnik z dużym wyświetlaczem, który wyświetla radio FM, zegar, budzik i kalendarz.
Teraz w kolorze czarnym i szarym. Oprócz Bluetooth system głośników obsługuje połączenie AUX, a także ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie z portów USB. Za charakterystyczny dźwięk w duchu JBL odpowiadają dwa 5-watowe głośniki. Nie zapewnią Ci bogatej sceny dźwiękowej, ale wystarczy posłuchać radia lub albumu ulubionego artysty. A jeśli chcesz wieczorem poczytać lub popracować, JBL Horizon 2 doskonale sprawdzi się jako lampka stołowa.
Kup JBL Horizon 2
Wszystkie ceny 8 →JBL Radiobudzik JBL Horizon 2 Czarny Czarno-biały | 549 zł |
Głośniki przenośne JBL Horizon 2 Czarny GL-M-JBL-372 | 549 zł |
Radiobudzik JBL Horizon 2 Czarny | 500 zł |
Radiobudzik JBL Horizon 2 Czarny | 549 zł |