Аудіосистема JBL Horizon 2
Відео 17Фото 19 |
2021 року компанія JBL оновила до другої версії популярну смарт-колонку Horizon. Як і її попередниця, Horizon 2 призначений для домашнього використання. Модель стала ще компактнішою, отримала оновлений модуль Bluetooth 4.2, а замість прихованої прямокутної клавіші керування велику круглу та дуже зручну. В іншому це все той же комфортний спікер з великим дисплеєм, на якому відображаються ФМ-радіо, годинник, будильник і календар.
Тепер у чорному та сірому кольорах. Крім Bluetooth, акустична система підтримує підключення AUX, а також зарядку відразу двох пристроїв від портів USB. За фірмове звучання в дусі JBL відповідають два 5-ватні динаміки. Багатої звукової сцени вони вам не забезпечать, але послухати радіо чи альбом улюбленого виконавця цілком зійде. А якщо захочеться почитати чи попрацювати у вечірній час, JBL Horizon 2 чудово впорається з функцією настільного світильника.
Купити JBL Horizon 2
Усі ціни 8 →JBL Radiobudzik JBL Horizon 2 Czarny Czarno-biały | 549 zł |
Głośniki przenośne JBL Horizon 2 Czarny GL-M-JBL-372 | 549 zł |
Radiobudzik JBL Horizon 2 Czarny | 500 zł |
Radiobudzik JBL Horizon 2 Czarny | 549 zł |