Radioodbiorniki / zegar Sony ICF-506
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Sony ICF-506 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony ICF-506
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony ICF-506 Radio FM Czarny | 229 zł |
Radio Sony ICF-506 | 227 zł |
Radio SONY ICF506, Czarny | 310 zł |
Sony ICF-506 Radio FM Czarny | 229 zł |
Sony Analog Radio ICF-506 Black, 5 W | 335 zł |
Sony Icf-506 Portable Radio Czarny ICF506.CED | 225 zł |
Sony ICF506 | 263 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →