Materac Janpol Toni 70x140
od 764 do 811 zł Porównaj ceny 5 →Rodzaj:bezsprężynowy Twardość:średnio (H3) / bardzo (H5) twardy, dwustronny Wysokość:11 cm |
Modyfikacje Janpol Toni 3
Dane techniczne
Janpol Toni 70x140 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Toni 70x140
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac TONI JANPOL dziecięcy : Rozmiar - 70x140, Pokrowce Janpol - Puroac | 794 zł |
JANPOL Materac Kids Toni Janpol 70/140 cm Puroactive | 764 zł |
Janpol Materac dziecięcy Toni 70x140 | 764 zł |
Materac dziecięcy lateksowo - kokosowy TONI 140 x 70 | 811 zł |
Materac Janpol TONI : Rozmiar - 70x140, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KUP | 764 zł |
Zamknij
Polecamy