Materac Janpol Lio 80x160
Modyfikacje Janpol Lio 3
Dane techniczne
Janpol Lio 80x160 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Lio 80x160
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac LIO JANPOL dziecięcy : Rozmiar - 80x160, Pokrowce Janpol - Puroact | 799 zł |
JANPOL Materac Kids Lio Janpol Puroactive 80/160 cm | 799 zł |
Janpol Materac dziecięcy Lio 80x160 | 799 zł |
Materac dziecięcy lateksowo - piankowy Janpol LIO 160 x 80 | 835 zł |
JANPOL Materac LIO 80x160 lateksowo - piankowy | 799 zł |
Materac Janpol LIO : Pokrowiec - Puroactive, Rozmiar - 80x160 | U NAS KUPI | 799 zł |
Zamknij
Polecamy