Матрац Janpol Lio 70x140
Модифікації Janpol Lio 3
Характеристики
Janpol Lio 70x140 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Lio 70x140
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Materac LIO JANPOL dziecięcy : Rozmiar - 70x140, Pokrowce Janpol - Puroact | 659 zł |
Janpol Materac dziecięcy Lio 70x140 | 659 zł |
Materac dziecięcy lateksowo - piankowy Janpol LIO 140 x 70 | 721 zł |
Materac Janpol LIO : Rozmiar - 70x140, Pokrowiec - Puroactive | U NAS KUPI | 659 zł |
Закрити
Рекомендуємо