Gitara elektryczna Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA
Zdjęcia 5 |
Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA
Rodzaj:elektryczna, kształt Superstrat
Obudowa:lita, lipa
Przetworniki:pasywne, H-H
Mostek:tremolo
EQ:pasywny
Gryf:klon, 24 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jackson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jackson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jackson JS32Q Dinky DKA Transparent Purple Burst - Gitara elektryczna 0007 | 1 833 zł |
Jackson Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA HT AH Transparent Green | 1 659 zł |
Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA Dark Sunburst 2910113510 | 1 573 zł |
Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA HT AM Transparent Purple Burst | 1 570 zł |
Jackson JS Series Dinky Arch Top JS32Q DKA HT AM Transparent Black Burst - | 1 887 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →