Gitara elektryczna Jackson X Series Soloist SLX DX
Wideo 15Zdjęcia 23 |
Jackson X Series Soloist SLX DX
Rodzaj:elektryczna, kształt Superstrat
Obudowa:lita, topola
Przetworniki:pasywne, H-H
Mostek:Floyd Rose (tremolo)
EQ:pasywny
Gryf:klon, 24 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X Series Soloist SLX DX
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jackson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jackson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jackson X Series Soloist SLX DX
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jackson X Series Soloist SLX DX LRL Manalishi Green - Gitara elektryczna X | 3 424 zł |
Jackson Jackson X Series Soloist SLX DX Red Crystal Red 291-9914-552 | 3 279 zł |
Jackson X Series Soloist SLX DX Satin Black 2919904568 | 3 229 zł |
Jackson X Series Soloist SLX DX Laurel Fingerboard Manalishi Green | 2 734 zł |
Jackson X Series Soloist SLX DX Satin Black - Gitara elektryczna 291990456 | 2 969 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →