Combo gitarowe Fender Acoustasonic 15
Wideo 12Zdjęcia 2 |
Fender Acoustasonic 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fender Acoustasonic 15
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fender Wzmacniacz gitarowy Akustasonic 15 W 2313706900 | 545 zł |
Fender Fender Acoustasonic 15 231-3706-900 | 514 zł |
Fender Acoustasonic 15W - Combo Akustyczne | 599 zł |
Fender Acoustasonic 15 Combo 2313700000 | 701 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →