Gramofon iON Premier LP
Zdjęcia 9 |
iON Premier LP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iON.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iON Premier LP
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ION Audio Premier LP bezprzewodowy gramofon z Bluetooth na płyty winylowe | 649 zł |
ION ION Premier LP Natural Natural Premier LP Natural | 679 zł |
ION Premier LP Black Vinyl Player XPREMIERLPBKXEU-GER | 616 zł |
Gramofon PREMIER LP z wbudowanymi głośnikami stereo, Kolor: Walnut | 649 zł |
ION ION Premier LP Czarny Black Premier LP Black | 691 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →