Monitor Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 "
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor iiyama G-Master GB2766HSU Red Eagle Curved GB2766HSU-B1 | 899 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB2766HSU-B1 Red Eagle 27' VA 1920x1080 (HD 1080p) | 889 zł |
Monitor 27 cali GB2766HSU-B1 VA,165HZ,1500R,1MS,DP,HDMIx2,USB,FreeSyn | 860 zł |
Monitor Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 RedEagle zakrzywiona VA LED, 1ms, 165 | 899 zł |
Monitor 27 cali GB2766HSU-B1 VA,165HZ,1500R,1MS,DP,HDMIx2,USB,FreeSyn | 990 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Iiyama G-Master GB2766HSU-B1
Ceny na Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 24 " | od 799 zł | 3 oferty | ||
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 " | od 829 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →