Wanna Ideal Standard Connect Air 169x78 cm wolnostojąca
Zdjęcia 4 |
Ideal Standard Connect Air 170x79 E113801 |
|
Producent zaleca uzupełnienie wanny o: Zestaw odpływowo-przelewowy MULTIPLEX (art. K7804AA). Lub zestaw odpływowo-przelewowy MULTIPLEX TRIO z funkcją napełniania wanny przez przelew (art. K7807AA).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ideal Standard 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ideal Standard.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ideal Standard Connect Air
Ceny na Ideal Standard Connect Air |
---|---|---|---|---|
Ideal Standard Connect Air 130x130 cm kątowa | od 1 366 zł | 2 oferty | ||
Ideal Standard Connect Air 150x70 cm | od 959 zł | 1 oferta | ||
Ideal Standard Connect Air 160x70 cm | od 1 371 zł | 1 oferta | ||
Ideal Standard Connect Air 169x78 cm wolnostojąca | od 5 646 zł | 2 oferty | ||
Ideal Standard Connect Air 170x70 cm | od 707 zł | 2 oferty | ||
Ideal Standard Connect Air 180x80 cm | od 1 138 zł | 2 oferty |
Polecamy