Gitara półakustyczna Ibanez AS53
Wideo 19 |
Ibanez AS53
Rodzaj:półakustyczna
Obudowa:pusty, sapele
Przetworniki:pasywne, H-H
Mostek:Tune-o-Matic (stały)
EQ:pasywny
Gryf:machoń, 22 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AS53
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ibanez 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ibanez.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ibanez AS53
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ibanez Artcore AS53-SRF Sunburst Red Flat - Gitara półakustyczna AS53SRF | 1 616 zł |
Ibanez AS53 Artcore Tobacco Flat AS53-TF | 1 539 zł |
Ibanez Ibanez AS53-SRF Sunburst Red Flat Burst AS53-SRF | 1 559 zł |
Ibanez AS53 Artcore Transparent Black Flat AS53-TKF | 1 588 zł |
Ibanez AS53 Semi Hollowbody Sunburst Red Flat AS53-SRF | 1 696 zł |
Ibanez Ibanez AS53-TKF Transparent Black Flat Grey AS53-TKF | 1 589 zł |
Ibanez Ibanez AS53-TF Tobacco Flat Burst AS53-TF | 1 509 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →