Pieluchy majtkowe Huggies Elite Soft Pants 6 / 32 pcs
Huggies Elite Soft Pants 6 / 32 pcs 30 szt.32 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huggies Elite Soft Pants 6 / 32 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huggies Huggies Pieluchomajtki Premium Mega Pants 6 (16-22 kg) Elite Soft | 80 zł |
Pieluchomajtki HUGGIES Elite Soft Pants rozmiar 6 (15-25kg) 32 szt | 84 zł |
Huggies Huggies Pieluchomajtki Mega Pants 6 (15-25 kg) Elite Soft 32 szt. | 75 zł |
Modyfikacje Huggies Elite Soft Pants 6 / 32 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft Pants 6 / 32 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft Pants 6 / 30 pcs | od 80 zł | 1 oferta | ||
Huggies Elite Soft Pants 6 / 32 pcs | od 75 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →