Pielucha Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs
Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs |
|
Pieluszki premium z serii Elite Soft dla niemowląt o wadze od 5 do 9 kg utrzymują suchość przez około 12 godzin, dbając o delikatną skórę dziecka. Miękkie na zewnątrz i wewnątrz pieluchy dodatkowo „oddychają”, co z kolei pozwala uniknąć odparzeń pieluszkowych. Specjalna warstwa SoftAbsorb zajmuje się wchłanianiem ekskrementów maluszka, których zawartość jest równomiernie rozmieszczona na całym obwodzie, aby uniknąć obwisania i pęcznienia poszczególnych stref pieluchy.
Aby Huggies Elite Soft 3 dobrze przylegał do ciała dziecka, w pieluchach znajduje się gumka. Dodatkowym ogniwem zabezpieczającym przed wyciekaniem płynnego stolca jest wewnętrzna kieszeń na plecach. Rodzice są informowani o konieczności zmiany pieluszki przez wskaźnik wypełnienia, który zmienia kolor w momencie zamoczenia pieluszki. Modele klasy C prezentowane są na półkach sklepowych w opakowaniach po 21, 80 i 160 szt. Pieluszki są równie odpowiednie dla niemowląt każdej płci - Huggies Elite Soft 3 zostały opracowane tak, aby zapewnić odpowiednią retencję płynów, bez względu na to, skąd pochodzą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Modyfikacje Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 3 / 40 pcs | od 32 zł | 2 oferty | ||
Huggies Elite Soft 3 / 72 pcs | od 89 zł | 4 oferty | ||
Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs | od 80 zł | 1 oferta |