Pielucha Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs
Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huggies Huggies Pieluchy Newborn 1 (2-5 kg) Extra Care 26 szt. | 20 zł |
Pieluszki Huggies Elite Soft 1, 2-5 kg, 26 szt. | 40 zł |
Huggies Extra Care Size 1 pieluchy jednorazowe 2-5 kg 26 szt. | 28 zł |
Pieluszki HUGGIES Extra Care Newborn rozmiar 1 (2-5kg) 26 szt | 18 zł |
Pieluszki Huggies Elite Soft 1, 2-5 kg, 26 szt. | 37 zł |
Modyfikacje Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 1 / 26 pcs | od 18 zł | 5 oferty | ||
Huggies Elite Soft 1 / 84 pcs | od 63 zł | 1 oferta | ||
Huggies Elite Soft 1 / 168 pcs | od 130 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →