Pielucha Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs
Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs |
|
Linia premium produktów Huggies Elite to wysokiej jakości pieluchy jednorazowe, które są pozycjonowane jako optymalne rozwiązanie dla maksymalnej ochrony skóry dziecka. Posiadają uniwersalny kształt uwzględniający cechy anatomiczne zarówno chłopców jak i dziewczynek. Optymalnym wyborem dla pieluszek Huggies Elite Soft 5/56 szt. będą dzieci o wadze od 12 do 22 kg. Wykonane są z naturalnych, miękkich materiałów.
Warstwa wewnętrzna i zewnętrzna przepuszcza powietrze, zapobiegając w ten sposób poceniu się dziecka. Wypełnienie Soft Absorb odpowiada za skuteczne wchłanianie wilgoci. Cienkie gumki w okolicy pachwiny, specjalna kieszeń z tyłu i wysoki pas również powinny zapobiegać wyciekom. Zdjęcia postaci z kreskówek i bajek Disneya zapewniają atrakcyjny wygląd. Wskaźnik napełnienia doda przejrzystości działania. Opakowanie 56 pieluszek można uznać za uniwersalne. Ponadto w sprzedaży są małe opakowania po 28 szt. i duże pudełka po 112 szt..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Modyfikacje Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs | od 31 zł | 3 oferty | ||
Huggies Elite Soft 5 / 50 pcs | od 86 zł | 3 oferty | ||
Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs | od 100 zł | 1 oferta |