Підгузки Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs
Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs |
|
Продукція преміальної лінійки Huggies Elite торгової марки Huggies — це одноразові підгузники високої якості, які позиціонуються в якості оптимального рішення для максимального захисту дитячої шкіри. Вони мають універсальну форму, яка враховує анатомічні особливості як хлопчиків, так і дівчаток. Оптимальним вибором підгузники Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs стануть для дітей, чия вага становить від 12 до 22 кг Зроблені вони з натуральних, м'яких матеріалів.
Внутрішній та зовнішній шар пропускає повітря, тим самим перешкоджаючи потінню дитини. За ефективне поглинання вологи відповідальний наповнити Soft Absorb. А виключити протікання також повинні тонкі гумки в районі паху, спеціальний кишенька ззаду і високий пояс. Привабливий зовнішній вигляд забезпечують картинки героїв мультиків і казок Діснея. Наочності в експлуатації додасть індикатор наповнюваності. Упаковку на 56 памперсів можна вважати універсальною. Крім цього у продажу зустрічаються малі пачки на 28 штук і великі коробки на 112 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Модификації Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs | від 31 zł | 3 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 5 / 50 pcs | від 86 zł | 3 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs | від 100 zł | 1 пропозиція |