Підгузки-трусики Huggies Pants 5 / 34 pcs
Huggies Pants 5 / 34 pcs |
|
Підгузки-трусики призначені для активних дітей вагою від 12 до 17 кг. Вони є гарною альтернативою класичним підгузникам: трусики зручно одягаються і знімаються (достатньо лише розірвати боковий шов та використовувати липучку для утилізації), не сковують рухів та забезпечують комфорт і вдень, і вночі. Поглинаючий шар Dry Touch моментально поглинає і утримує вологу, завдяки чому ніжна шкіра малюка залишається сухою, без подразнення та попрілостей. Також Huggies Pants 5/34 pcs оснащені еластичним поясом з м'яких матеріалів, який адаптується до форми живота і не передавлює його, і волани навколо ніжок, що захищають від протікань. Дихальні матеріали дозволяють повітря циркулювати, що також гарантує сухість делікатної дитячої шкіри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huggies Pants 5 / 34 pcs
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pieluchomajtki HUGGIES Pants rozmiar 5 12-17kg 34 szt | 89 zł |
Huggies Huggies Pieluchomajtki Jumbo 5 Uni ND High PANTS (12-17 kg) 34 szt | 40 zł |
Pieluszki Huggies Pants 5, 12-17 kg, 34 szt. | 47 zł |
Huggies Pieluchomajtki 5 12-17 kg 34 sztuki | 40 zł |
Huggies, Pants, Pieluchomajtki, Jumbo 5, 12-17 kg, 34 szt. | 51 zł |
HUGGIES Pants Jumbo 5 Pieluchomajtki 12-17kg - 34szt. - !!! WYSYŁKA W 24H | 45 zł |
Huggies Pieluchomajtki 5 12-17 kg 34 sztuki | 40 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →