Підгузки Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs
Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs |
|
Підгузники вищого сорту із серії Elite Soft для малюків вагою від 5 до 9 кг зберігають сухість протягом близько 12 годин, піклуючись про ніжну шкіру малюка. М'які зовні і всередині, памперси того ж «дихають», що, зі свого боку, дозволяє уникнути попрілостей. Вбиранням випорожнень дитини зайнятий спеціальний шар SoftAbsorb, вміст по периметру якого розподіляється рівномірно, щоб уникнути провисань і набухання окремих зон підгузника.
Щоб Huggies Elite Soft 3 щільно прилягав до тіла малюка, в активах памперсів є еластичний поясок. Додаткова ланка на сторожі захисту від протікання рідкого стільця — внутрішній кишеньку ззаду. Про необхідність заміни підгузника батьків інформує індикатор наповнюваності, змінює колір, коли памперс стає вологим. Моделі в розмірі «трієчка» представлені на полицях магазинів в упаковках по 21, 80 і 160 шт. Підгузники однаково добре підходять для діточок будь-якої статі — склад Huggies Elite Soft 3 підібраний таким чином, щоб забезпечувати нормальне утримування рідини незалежно від місця її надходження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Модификації Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs
Ціни на Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 3 / 40 pcs | від 32 zł | 2 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 3 / 72 pcs | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Huggies Elite Soft 3 / 80 pcs | від 80 zł | 1 пропозиція |