Pielucha Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs
Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huggies Huggies Pieluchy Jumbo 5 (12-22 kg) Elite Soft 28 szt. | 31 zł |
Pieluchy HUGGIES Elite Soft Jumbo rozmiar 5 (15-22 kg) 28 szt | 48 zł |
Huggies Huggies Pieluchy Jumbo 5 (12-22 kg) Elite Soft 28 szt. | 55 zł |
Modyfikacje Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs
Ceny na Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Elite Soft 5 / 28 pcs | od 31 zł | 3 oferty | ||
Huggies Elite Soft 5 / 50 pcs | od 86 zł | 3 oferty | ||
Huggies Elite Soft 5 / 56 pcs | od 100 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →