Pieluchy majtkowe Huggies Elite Soft Overnites 5 / 17 pcs
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Huggies Elite Soft Overnites 5 / 17 pcs |
|
Noc
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huggies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huggies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huggies Elite Soft Overnites 5 / 17 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Huggies Huggies Pieluchomajtki Overnights Pants 5 (12-17 kg) Elite Soft 17 | 50 zł |
Huggies Elite Soft Pieluchy 5 12-17 kg 17 sztuk | 40 zł |
Pieluchomajtki na noc HUGGIES Elite Soft Night Pants rozmiar 5 (12-17kg) 1 | 47 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →