Smartwatch
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm
Wideo 41Zdjęcia 6 |
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm
2022 rokWatch (inteligentne zegarki)NFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówdobra bateriaodtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyEKGGPSszkło szafirowetytanowa obudowaBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:1.43 ", 466x466 px, AMOLED
Obudowa:tytan, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS
Odbieraj i wykonuj połączenia bezpośrednio z zegarka (poprzez połączenie Bluetooth ze smartfonem). Ponad 100 trybów sportowych. Monitorowanie i rejestracja danych nurkowania.
Ładowanie do 25% w 10 minut, do 100% w 85 minut. Wersja tytanowa ma większy wyświetlacz (1,43" vs. 1,32") niż wersja ceramiczna. Różnią się kompletnymi paskami i kolorami.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch GT 3 Pro Classic 46mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI Smartwatch GPS HUAWEI Watch GT 3 Pro 46 mm Classic Szary | 1 239 zł |
HUAWEI WATCH GT 3 Pro (46mm) - Classic | 1 299 zł |
Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro 46mm Classic ZEG-SMW-HUA-072 | 1 299 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 Pro Classic 46mm Srebrno-brązowy | 1 158 zł |
Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 Pro Classic 46mm Srebrno-brązowy | 1 158 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Huawei Watch GT 3 Pro
Ceny na Huawei Watch GT 3 Pro |
---|---|---|---|---|
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 43mm | od 1 269 zł | 2 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46mm | od 994 zł | 14 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elegant 43mm | od 1 814 zł | 12 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46mm | od 1 355 zł | 15 oferty | ||
Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46mm | od 1 049 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →