Niszczarka do papieru HP OneShred 12MC
Zdjęcia 10 |
HP OneShred 12MC cięcie 2x15 mmcięcie 4x35 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP OneShred 12MC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka HP OneShred 12MC | 1 399 zł |
Niszczarka HP OneShred 12MC HPN280612MCON-1 | 1 399 zł |
Niszczarka HP OneShred 12MC P-5 600 W | 1 274 zł |
Niszczarka Hp Oneshred 12Mc, Mikrościnki, P-5, 12 Kart., 25L, Jasnoszara | 1 429 zł |
Hp Oneshred 12mc Shredder Przezroczysty 2806 | 1 807 zł |
Modyfikacje HP OneShred 12MC
Ceny na HP OneShred 12MC |
---|---|---|---|---|
HP OneShred 12MC | od 1 274 zł | 7 oferty | ||
HP OneShred 18CC | od 859 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →