Niszczarka do papieru HP OneShred 12CC
Zdjęcia 13 |
HP OneShred 12CC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP OneShred 12CC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka HP OneShred 12CC | 577 zł |
Hewlett-Packard HP Niszczarka ONESHRED 12CC, 23L | 645 zł |
Niszczarka HP OneShred 12CC HP 12CC | 576 zł |
Niszczarka HP OneShred 12CC P-4 300 W | 546 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →