Niszczarka do papieru HP OneShred 18CC
Zdjęcia 12 |
HP OneShred 18CC cięcie 2x15 mmcięcie 4x35 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP OneShred 18CC
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka HP OneShred 18CC | 1 369 zł |
Niszczarka HP OneShred 18CC HPN280518CCON-1 | 1 369 zł |
Niszczarka HP OneShred 18CC P-4 450 W | 859 zł |
Niszczarka Hp Oneshred 18Cc, Ścinki, P-4, 18 Kart., 25L, Jasnoszara | 1 429 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje HP OneShred 18CC
Ceny na HP OneShred 18CC |
---|---|---|---|---|
HP OneShred 12MC | od 1 274 zł | 16 oferty | ||
HP OneShred 18CC | od 859 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →