Niszczarka do papieru HP Pro Shredder 24CC
Zdjęcia 10 |
HP Pro Shredder 24CC cięcie 2x15 mmcięcie 4x35 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Pro Shredder 24CC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka HP ProShredder 24CC P-4 680 W | 2 359 zł |
Niszczarka Hp Pro Shredder 24Cc, Ścinki, P-4, 18 Kart., 30L, Ciemnoszara | 963 zł |
Hp Pro Shredder 24cc Document Shredder Czarny One Size / EU Plug 2815 | 1 890 zł |
Modyfikacje HP Pro Shredder 24CC
Ceny na HP Pro Shredder 24CC |
---|---|---|---|---|
HP Pro Shredder 16MC | od 2 239 zł | 3 oferty | ||
HP Pro Shredder 24CC | od 963 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →